Kliknij i przeczytaj więcej...Karl Hofsø w trakcie konferencji w Kazachstanie podczas współpracy z Uniwersytetem w Ałma-Acie w badaniach naukowych nad naszą metodą nauczania.


Kliknij tutaj, aby odwiedzić nasze strony na Facebooku!


Zamieść swoja opinię również na Twitterze ...
    Pobierz teraz nasze   nowe aplikacje. Mozesz  wypróbowac je za darmo.


Wersja dla smartfonów i tabletów z systemem Android
     SoToSpeak:  nowy sposób nauki   jezyka obcego
 
    Nauka nowego języka jest trudnym zadaniem, ale jest również jedną z najlepszych inwestycji jakich można dokonać w czasach, gdy komunikowanie się jest tak bardzo istotne.
 
    Przez wiele lat nauki języka ojczystego, nasi rodzice oraz inne osoby dorosłe są naszymi trenerami. Kiedy próbujemy uczyć się języków obcych w szkole lub jako dorośli, nie mamy już tego komfortu. Mamy jednak inną przewagę - jesteśmy już w stanie pisać i czytać samodzielnie i sami możemy dowiedzieć się wielu rzeczy o świecie.
 
     Mimo to, wielu ludziom nie udaje się nauczyć języka obcego. Wiele osób zmieniających kraj pobytu nawet na długie lata nie potrafi prawidłowo mówić w nowym języku.
 
     Niektórzy uważają, że tak musi być, gdyż w pewnym wieku nasz mózg traci zdolność do poprawnej nauki języka, jednak współczesne badania neurologiczne dowodzą, że to nieprawda i tylko sposób, w który uczymy się nowych języków jest niewłaściwy.
 
     Najbardziej skutecznym sposobem uczenia się i zapamiętywania są częste krótko trwające ćwiczenia. Idealne jest ćwiczenie codziennie, a nawet kilka razy dziennie. Jednakże, każda sesja powinna trwać tylko 10-20 minut.
 
     Ćwiczenie raz lub dwa razy w tygodniu jest po prostu stratą czasu, a mimo to w ten sposób zazwyczaj uczymy się języków obcych w szkołach.
 
     Aby ćwiczyć często, większość ludzi poświęca swój wolny czas. Nasza metoda pozwala uczyć się w wielu sytuacjach: czekając w kolejce, korzystając z przerwy obiadowej, jadąc autobusem do pracy i z pracy lub w czasie wolnym, kiedy nasze dzieci już śpią.
 
     Kurs musi być łatwo dostępny, aby można było szybko zacząć od momentu, w którym został przerwany. Dlatego nasze kursy mają formę aplikacji na telefon komórkowy.
 
     Nie pomyśl, że jest to kolejna z tysiąca aplikacji mobilnych, która uczy cię kilku przydatnych zwrotów, takich jak "dzień dobry" i "poproszę o piwo”.

     Każdy kurs ma na celu nauczyć Cię języka zaczynając od podstaw. Zajmie Ci to 3-4 miesiące codziennej pracy, ale po zakończeniu kursu będziesz mógł odbierać to, co się mówi w nowym języku poprawnie, nawet jeśli użyte będzie słowo, którego nie dotychczas nie poznałeś.
 
     Twoja wymowa będzie zbliżona do rodzimych użytkowników języka. Zasób słownictwa jaki poznasz to około 700 – 1000 słów. To wystarczy do podstawowych rozmów, aby stać się bardziej sprawnym, trzeba uczyć się dalej.
 
     Kiedy ukończysz kurs, możesz kontynuować naukę poprzez czytanie książek i czasopism. Możesz również oglądać telewizję i rozmawiać z ludźmi.
 
     Nauka będzie postępować szybko, ponieważ będziesz w stanie rozszyfrować z kontekstu nowe słowa, z którymi się zetkniesz.

Aktualnosci STS


Począwszy od 2018 roku SotoSpeak Polska może zaoferować polskim kierowcom TIR oraz osobom z sektora opieki zdrowotnej odpowiednie kursy języka szwedzkiego w Toruniu.

Kursy odpowiadają krajowym wymaganiom i ocenom szwedzkiej Narodowej Agencji ds. Edukacji (szwedzki: Statens skolverk, potocznie zwany Skolverket).

Będziemy oferować "Studieväg 3 z poziomami 3C i 3D, co otworzy możliwości zatrudnienia przez naszych kontrahentów w sprawie standardowych umów o pracę i taryf krajowych.


W tym miesiącu umieściliśmy w aplikacji wiele nowych kursów.
Teraz w aplikacji SoToSpeak znajdziesz norweski, szwedzki, angielski, amerykański angielski, niemiecki, francuski oraz hiszpański.
 
Aplikacja dostępna jest w następujących wersjach interfejsu użytkownika:
norweski, szwedzki, angielski, polski, niemiecki, francuski, hiszpański, rosyjski, ukraiński, włoski i kazachski.
 
Trwają prace nad kursami i interfejsami dla użytkowników języków: arabskiego, kurdyjskiego, rumuńskiego, węgierskiego, tureckiego.
 

12 listopada 2015
Teraz jesteśmy na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.
 
Uczymy języka norweskiego w Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych. Zajęcia prowadzone są w formie ćwiczeń, konwersatorium, przy wsparciu naszej aplikacji, która sprawdza się znakomicie.
 
Podłączamy aplikację do telewizora. Ponadto studenci mają możliwość pobrania tej aplikacji na swoje smartfony, aby mogli ćwiczyć po zajęciach na uniwersytecie.
 
Widzimy znaczące rezultaty już po kilku godzinach pracy, a studenci wykazują zmotywowanie i entuzjazm!
 
 
Wiadomości z Princeton University
 
O języku – w jaki sposób nasze mózgi łączą słowo ze słowem, zdanie ze zdaniem .... i człowieka z człowiekiem.
 
Raporty naukowców mówią o tym, że nie powinno się uczyć języka wyłącznie przez pojedyncze słowa, ale przez pełne zdania, i słowa umieszczone w odpowiednim kontekście.
 
Właśnie tak wygląda to w aplikacji STS, która jest systematycznie rozwijana i ubogacana.

Uri Hasson
Associate Professor of Psychology
 Ph.D., The Weizmann Institute of Science


"...The information gathered at each particular moment, however, only becomes meaningful in the context of previous events. For example, a word only achieves full meaning in the context of a sentence, and a sentence only achieves full meaning in the context of a conversation...."


Trwają prace nad SotoSpeak
 
- dodajemy kolejne kursy oraz języki interfejsu użytkownika. Oprócz tworzenia nowego oprogramowania korzystającego z naszych metod nauczania, prowadzimy też zajęcia z języka norweskiego na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.
 
Współpracujemy z uczelniami, instytucjami i wykwalifikowanymi programistami.


Planujemy utworzyć centrum językowe w Polsce. Główna siedziba naszej firmy mieści się w szwedzkim mieście Strömstad.

Aby skontaktować się z nami, skorzystaj z naszych profili na Twitterze i Facebooku. Podziel się z nami informacjami na temat Twoich postępów w nauce języków obcych.

...


City of TorunMarshal's Office of
Kujawsko-Pomorskie


Siedziba:
+48 - 8876 29 610
E-post: post@sotospeak.pl
Okólna 22B
87-100 Toruń
Polska

Adres pocztowy:
Okólna 22B/12
87-100 Toruń
Polska

Reprezentatywne dla
Norwegia / Szwecja:
+46 - 704 280 683

E-post: karl.hofso@sotospeak.se
Trädgårdsgatan 2
452 31 Strömstad
Szwecja
WEB Design :

Apogée S.C.
Email :post@apogee1.pl
WEB  :www.apogee1.pl
Telefon : 8876 29 610

All rights reserved So To Speak 2014. All and any infringements on material presented here or in any form, electronic, printed or any portion of the software herein will be prosecuted to the full extent of the law. Publication or use of So To Speak Polskas intellectual material or any part thereof requires written concent by So To Speak Polska SP Zo.o.