Kursy sa przeznaczone do   pracy na tych systemach:


  • Telefony i tablety z systemem Android
 
 
 
 Aplikacje korzystają z połączenia z internetem do pobrania listy kursów oraz treści ćwiczeń i plików dźwiękowych.
 

    Pobierz teraz nasze   nowe aplikacje. Mozesz  wypróbowac je za darmo.

Wersja dla smartfonów i tabletów z systemem Android


Proszę pamiętać, aby pobrać kurs korzystając z telefonu komórkowego, a nie z komputera.Po zainstalowaniu i uruchomieniu aplikacji wybierz z listy kurs języka, którego chcesz się uczyć. Następnie możesz rozpocząć naukę.

Zalecamy użytkownikom programu, aby poświęcili trochę więcej czasu nagrywając własny głos, następnie odtwarzając  i porównując wymowę z  wymową lektorów.
 Kurs uruchamia się na etapie 1. Aplikacja poprowadzi cię przez kolejne etapy.

     W pierwszym etapie trzeba koncentrować się na słuchaniu zdań i wypełnieniu brakujących liter w tekście na ekranie.
 
     Mobilizuje to użytkownika do uważnego słuchania konkretnych dźwięków, które trzeba poznać. Jest klucz do treningu mózgu w rozpoznawaniu ich.
 
     Wszystkie zdania wypowiadane są głosem damskim i głosem męskim. Ćwiczenie polega na wielokrotnym powtarzaniu zdania, w celu uzyskania lepszych efektów uczenia się.
 
    W drugim etapie użytkownik powtarza dźwięki, będące na wyższym poziomie trudności. Ponieważ poznał już wszystkie dźwięki w pierwszym etapie, teraz niemal wszystkie miejsca na litery są puste i należy je wypełnić w oparciu o słyszane dźwięki.
 
     Użytkownik nagrywa wypowiadane zdanie, odtwarza i porównuje z głosami lektorów.
 
     Czynność ta powinna być powtarzana co najmniej 10 razy, aż wypowiedź będzie niemal doskonała...
 
     W trzecim etapie użytkownik powtarza ćwiczenia i słucha po raz kolejny, ale tym razem pojawia się puste pole dla każdego całego słowa. Trzeba je uzupełnić, aby móc odczytać całe zdanie.
 
    W dalszym ciągu ćwiczy wymowę, kładąc jednak większy nacisk  na zrozumienie. Ponieważ koncentruje uwagę na całych wyrazach, nie tylko na poszczególnych literach, nauczy się płynnie czytać i rozumieć.

     W sumie kurs zawiera około 700 - 1000 słów, z których większa część będzie pojawiać się bardzo często.
 
    Użytkownik będzie aktywnie posługiwał się słownictwem i tworzył nowe zdania, co pozwoli mu na prowadzenie swobodnej rozmowy. Oczywiście to nie wystarczy, aby mówić płynnie w obcym języku, ale jest to bardzo dobry początek.
 
     Można ciągle doskonalić język i ćwiczyć więcej, poprzez czytanie czasopism, słuchanie radia lub prowadzenie rozmów z innymi użytkownikami języka.
 
     Jest to metoda sprawdzona w krajach skandynawskich. Funkcjonuje efektywnie od 15 lat. Współpracujemy z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu, aby wykonać badania, które udokumentują skuteczność naszej metody.
 
     Jeżeli chciałbyś przeczytać więcej o podstawach naukowych kliknij przycisk „Nauka” w menu na górze.

City of TorunMarshal's Office of
Kujawsko-Pomorskie


Siedziba:
+48 - 8876 29 610
E-post: post@sotospeak.pl
Okólna 22B
87-100 Toruń
Polska

Adres pocztowy:
Okólna 22B/12
87-100 Toruń
Polska

Reprezentatywne dla
Norwegia / Szwecja:
+46 - 704 280 683

E-post: karl.hofso@sotospeak.se
Trädgårdsgatan 2
452 31 Strömstad
Szwecja
WEB Design :

Apogée S.C.
Email :post@apogee1.pl
WEB  :www.apogee1.pl
Telefon : 8876 29 610

All rights reserved So To Speak 2014. All and any infringements on material presented here or in any form, electronic, printed or any portion of the software herein will be prosecuted to the full extent of the law. Publication or use of So To Speak Polskas intellectual material or any part thereof requires written concent by So To Speak Polska SP Zo.o.